Türkçe English

Hakkımızda

Tinnitustedavisi.net,  tinnitusunuz için çözüm bulmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış, tıbbi ve bilimsel tabana ve  kaynağa dayalı web sitesidir. 

Her bir kişinin kulak çınlaması deneyiminin farklı olduğunu biliyoruz. 

Web sitemizde tinnitus hakkında gerek tanı gerek tedavi gerekse destek açısından birçok bilgi mevcuttur.

Bu bilgilerle size yardımcı olabilecek kapsamlı çalışma grubumuz ve sağlık uzmanları ile işlemleri yürütmekteyiz. 

Özellikle sağlığınız için endişeleriniz olduğundan, tinnitus konusunda anlamanız gereken çok şey var. Bu yüzden sizin için sayfalarımızda paylaştığımız bilgileri mümkün olduğunca açık ve basit hale getirmeye çalıştık.

Sizde sorunlu hale gelmiş kulak çınlamanısından kurtarmak ve sizin tatmin edici bir hayat yaşamanıza yardımcı olmak için tinnitus konusunda bütün son gelişmeleri ve çözümleri bir araya getirdik. 

Kulak burun boğaz, Nöroloji,  İşitme uzmanları, Psikologlar, Odyometris ve radyologlar ile önde gelen sağlık uzmanıyla, ilk elden, tecrübe ve istişareye dayanan bir dizi yaklaşım kullanarak tanı ve tedavileri uygulamaktayız.

Tinnitustan muzdarip kişilere yardımcı olmak için zengin bilgi kaynakları oluşturduk. Tinnitus konusunda bireysel çözümler için tecrübelerimizi kapsamlı şekilde paylaştık.

Web sayfamız  tıbbi açıdan tinnitus çözümleri ve tedavileri, hakkında özel bilgiler içermektedir. 

Tinnitusunuz ile ilgili olan bilgileri alarak, tetkikler ile elde ettiğimiz bulguların eşliğinde tinnitusunuza çözümünü bulabileceğiniz ve girdaptan çıkabileceğinizi düşünüyoruz. 

Web sitemizin ayrıntılarını incelediğinizde çözümlerin yanı sıra, aynı zamanda hayatınızı değiştiren kararlar aldırıp, yeniden şekillendirerek size kazandıracaktır. Böylece önünüzde en iyi zamanların olmasını sağlayacaktır. 

Tinnitus konusunda web sitemiz içerdiği bilgiler ile tinnitusun tedavi edilebilir bir durum olduğunu size daha iyi anlatan ve düşünce, umutlarınızı değiştiren bir fırsat olarak göreceksiniz.

İleri Tinnitus çalışma grubu adına

Op.Dr. A.Ahmet Şirin